ShowBiz

Në lidhje dashurie me Capital T? Reagon për herë të parë Adrola Dushi

Adrola Dushi ka reaguar për herë të parë pas supozimeve për një lidhje të mundshme mes saj dhe Capital T.

Së fundmi në media është raportuar se modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi dhe artisti Capital T janë në një lidhje dashurie, shkruan atvlive.tv.

Ndërkohë pas këtyre zërave, ka ardhur një reagim nga vetë Adrola dhe supozohet se e kishte me thashethemet e fundit të cilat supozohet se edhe mund të jenë të vërteta.

‘Qentë le t’lehin, karvani ecën. Qenie mizore’, ka shkruar Adrola Dushi në Instagram./ATVLIVE/