Aktuale

Në një shtëpi në Kamenicë konfiskohen mbi 2 kg marihuanë

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Kamenicë pasi që që gjatë kontrollit tek të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar substanca të dyshuara narkotike.

Me urdhër të prokurorit është bastisur banesa e njërit të dyshuar me ç’rast janë gjetur dhe konfiskuar edhe disa qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë me peshë prej 2594.6 gramë. Pas intervistimit të dyshuarit dërgohen në mbajtje./KosovaPress/

the authorE B