ShowBiz

Në prag të dasmës Blero udhëton me dashurinë e tij dhe nuk është Afrona

Blero ka udhëtuar për në Gjenevë.

Blero dhe Afrona do ta kurorëzojnë dashurinë me martesë në muajin shtator dhe para dasmës Bleoro ka zgjedhur të udhëtoj me vajzën e tij, shkruan lajmi.net.

Vetë këngëtari i ka publikuar disa foto në të cilat shihet me Tarën dhe vendi që e kanë zgjedhur për të shkuar është Gjeneva.

“Duke udhëtuar me dashurinë time”, ka shkruar ai pranë postimit në Instastory.

the authorBurbuqe Metolli