ShowBiz

Nëna e Kim Kardashian po bëhet edhe aktore, shikoni postimin e Kimit (Foto)

Kris Jenner e cila u bë e njohur për shkak të famës së bijave të saj dhe së fundi ka vendosur që të merret edhe me aktrim.

Vajza e saj Kim ka postuar një fotografi të nënës së saj, Kis që është 61 vjeçare ku shihej e veshur me një pallto të madhe të bardh, transmeton Indeksonline.

Kim dhe vajzat e tjera duket se do ta mbështesin nënën e tyre në karrierën e saj si aktore./Ineksonline/

the authorE B