ShowBiz

Nëna e Rita Orës mahnitë me linjat trupore (FOTO)

Rita Ora këngëtarja me origjinë shqiptare e cila më zërin e saj i ka bërë të gjithë të dëgjojnë muzikën e saj, shkruan Gazeta Blic.Ora është për këngëtaren shqiptare e cila është rritur në Britaninë e Madhe, ajo e cila po vazhdon t’i shijojë majat e famës së saj.

Për çdo postim në rrjetin social komentohet edhe pëlqehet shumë nga ndjekësi te saj, por një që këtë bukuri ajo e ka trashëguar nga nëna e saj Vera ora e cila ajo me pamjen e saj i mahnitë të gjithë me pozat e dhe imazhet e fundit.Së fundmi Vera ka postuar disa fotografi në llogari e saj ku ajo i çmendtë gjithë.Më poshtë shikoni fotografitë: