ShowBiz

Nga festa në jaht te dedikimi mbi urën e Bosforit, kështu e festoi Elita ditëlindjen

Gjiko i ka bërë surpiza të njëpasnjëshnme Elitës me rastin e ditëlindjes.

Elita Rudi ditën e djeshme e ka festuar ditëlindjen e 28-të, shkruan atvlive.tv.

Me këtë rasti nuk kanë munguar urimet e shumta, nga familjarë, miq, e edhe ai i Gjikos sigurisht.

Reperi i bëri befasitë e këndshme, nga festa në jaht e deri te dedikimi mbri urën e Bosforit.

Elita dhe Gjiko janë prindër të djalit, Zëri, dhe së fundmi familja e tyre u shtua me një vajzë, që kanë quajtur Bota./ATVLIVE/