ShowBiz

Nga performanca e Rita Orës në Tokyo, nuk duhet harruar këtë detaj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, aktualisht ndodhet në kontinentin aziatik.

Atje po realizon turneun e saj të koncerteve, në kuadër të promovimit të albumit më të ri “Phoenix”.

Ajo po ashtu vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, e cila nuk ngurron të sjell pamje nga koncertet e saj.

Por, përveç atmosferës së mahnitshme që bëhet në koncerte, Ora kësaj radhe shkëlqen me pamjen e saj të re.

“TOKYO ishte çmendur sonte! Nuk kam qenë aty që një kohë të gjatë dhe po ndjehem sikur kurrë nuk e kam lënë, faleminderit të gjithë që ishit! Osaka shihemi nesër”, ka shkruar Rita në Instagram.

E një detaj që nuk duhet harruar është edhe bluza e Ritës, ku shkruan emri i albumit të saj “Phoenix”. /Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli