Aktuale

Ngacmohet me mesazh në Facebook, lajmëron Policinë

Një person në Prishtinë është anuluar në Polici se përmes rrjetit social Faceboook, nga një person i panjohur kishte pranuar një mesazh ngacmues.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar.

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘UÇK’ mesditën e djeshme./KosovaPress/