Aktuale

Ngacmon seksualisht një shtetase të huaj, arrestohet

Policia ka arrestuar në Prishtinë një të dyshuar pasi që fillimisht kishte ngacmuar një femër, shtetase e huaj.

I njëjti derisa ishte duke u  intervistuar në stacionin policor  ka penguar dhe sulmuar një zyrtar policor.

Me urdhër të prokurorit  i dyshuari dërgohet në mbajtje./KosovaPress/