ShowBiz

Nicki Minaj tërheqëse, e zhveshur dhe ‘përvëluese’ (Foto)

Nicki Minaj është këngëtarja me famë botërore e cila shquhet për karakterin e saj shumë rebel të cilin e shpërfaqë përmes zhveshjeve dhe provokimeve.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim plotësisht të zhveshur duke ekspozuar gjoksin bombastik.

Nicki Minaj veshjen e saj thuajse gjithmonë e ka vetëm sa “për të thënë”, kurse ajo cdoherë mundohet që të ruaj format e saj trupore përmes ushtrimeve dhe dietave.