ShowBiz

Nicole Kidman pozon me fustan 12 mijë dollarësh (Foto)

Është e vështirë të besohet që ajo është afër 50-ave.

Nicole Kidman është shpallur tashmë australiania më e pasur në botën e biznesit. Raportohet se të ardhurat e saj shkojnë mbi 347 milionë dollarë.

Në New York , të hënën mbrëma u zhvillua ceremonia e CFDA-së, ku Nicole u shfaq me një super fustan, vlera e të cilit mendohet se shkon deri në 12 mijë dollarë.

Aktorja 49- vjeçare kishte veshur një fustan të zi të kombinuar me sandale me taka të zeza. Aktores nuk mund ti mungonte dhe një gjerdan diamanti në qafën e saj.

the authorE B