ShowBiz

Nicole Scherzinger shkëlqen në Itali (Foto)

Angazhimet profesionale u lënë pak kohë për të qëndruar me njëri-tjetrin, kohë që ai si sportist dhe ajo si këngëtare mundohen të shfrytëzojnë në maksimum.

 

Nicole Scherzinger dhe i dashuri i saj, tenisti Grigor Dimitrov u shkëputën për pak ditë në Portofino të Italisë për pushime.

Mesa duket gjërat po bëhen serioze mes tyre, pasi çifti është parë gjithë kohës i kapur dorë për dore.

Sigurisht, ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen ishte Nicole me linjat e saj si gjithmonë perfekte.