ShowBiz

‘Nihan’ në pushime, ka një mesazh për të dashurin (Foto)

Neslihan Atagul, aktorja e famshme nga ‘Kara Sevda’ po kalon pushimet me bashkëshortin e saj Kadir Dogulu.

Ata kanë zgjegjur pikërisht këto ditë të nxehta për të kaluar pushimet por edhe një justifikim për të mos marrë pjsë në dasmën e Burak Ozcivit, pasi edhe ai vitin e kaluar nuk mori pjesë në dasmën e tyre.

Neslihan dhe Kadir në profilet e tyre në instagram kanë postuar një foto me një shkrimku shprehin dashurinë ndaj njëri tjetrit.

Kadir shkruan: Hap pas hapi me ty, ndërsa Neslihan shkruan: Eci në një drejtim.

Çifti nuk ka shkruar vendin ku ato po kalojnë pushimet por duket se po e shijojnë.

the authorE B