ShowBiz

Një anëtar i ri në familjen e Zanfina Ismailit (Foto)

Këngëtarja Zanfina Ismaili njihet si artiste që i do shumë kafshët, e këtë gjë e ka treguar shpesh edhe përmes rrjeteve sociale.

Në Insta-Story, Zanfina ka postuar një foto në të cilën ka treguar se në shtëpinë e saj është shtuar edhe një anëtar i ri.

Ajo bëri të ditur se ka adoptuar një mace dhe për ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram, solli edhe një foto të saj.

“Kjo mace tashme eshte adoptuar!” është mbishkrimi që Zanfina ka lënë mbi foto. /Lajmi.net/

the authorE B