ShowBiz

“Një dhe i vetmi”, Getinjo uron Mozzikun me foto nga fëmijëria

Mozzik sot feston ditëlindjen.

Reperi Mozzik sot ka një ditë të veçantë, ai me këtë datë mbush plot 25 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes, reperi pranoi urime të shumta nga familjarë, kolegë dhe nayrisht nga fansat e tij që janë të shumtë.

Urimin më të veçantë atij ia bëri vëllai Getinjo, i cili hapi arkivat e fotografive të fëmijërisë për ta uruar Mozzikun.

“Urime ditëlindjen një dhe i vetmi vëlla. Të dua Mozzik, edhe shume tjera me shendet”, ka shkruar ai. /Lajmi.net/