Aktuale

Një mashkull dhe një femër sulmojnë një person në Fushë Kosovë

Viktima nga fshati Pomozotin i Fushë Kosovës është sulmuar fizikisht nga një mashkull dhe një femër.

Sipas Policisë viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe është dërguar në tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit lirohen në procedurë të rregullt.