ShowBiz

Një nënë tërheqëse si Emina (Foto)

Emina Çunmulaj pavarësisht asaj që tashmë është një nënë, kjo nuk mund të vërehet në trupin e saj, ajo është më tërheqëse se asnjëherë më parë.

Ajo është njëra ndër modelet më aktive në rrjete sociale, pasi që është edhe admiruese e fotografisë, njofton KosovaPress.

Së fundmi ka publikuar një fotografi në Instagram, e veshur me një fustan të argjendtë dhe të shndritshëm, pamje kjo e cila e bën Eminën të duket më se e mrekullueshme.