ShowBiz

Njihuni me familjen e “Citit” të “O sa mirë” (Foto)

Është një nga personazhet më karakteristike në serialin “O sa mirë”.

Edon Bërveniku, i njohur për rolin e “Citit” në serialin “O sa mirë”, ka fituar mijëra fansa nga dita e parë që kur u paraqit në serialin vendor.

Ai sot ka kaluar kohë me familje e tij e cila përbëhet nga prindërit dhe vëllai i tij, shkruan Magazina.al

Edoni ka publikuar një fotografi ku shihet duke drekuar me familjën, duke njohur kështu një anë tjetër të aktorit./Magazina.al/