ShowBiz

Njihuni me politikanen më seksi në botë…(FOTO +16)

Ajo konsiderohet si një nga politikanet më seksi në botë.

Bëhet fjalë për Nicole Minetti, e cila është futur në politikë nga Silvio Berluskoni dhe u bë e famshme pasi i siguronte femra këtij të fundit, për orgjitë që bënte.

32-vjeçarja është fotografuar duke pushuar në SHBA, dhe natyrisht që ka tërhequr vëmendjen me format e saj super seksi.

the authorE B