ShowBiz

Noizy bën postimin e rrallë! Kështu nuk e kishim parë asnjëherë

Ai është padyshim një nga reperat më të njohur dhe më të pëlqyer.

Por këtë herë Noizy nuk ka treguar biznesin e tij të ri, apo një makinë të re, por një kujtim të tij.

Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto kur ishte ende fëmijë, ndërkohë që është së bashku me nënën e tij.

Gjithashtu dedikimi që ai ka bërë krahas fotos është mjaft prekës: “Me ma fal gjith boten, a e dini qe s’eshte mjaftushem,”-ka shkruar ai për të ëmën dhe dashurinë që ka për të.

Shohim se disa nga tiparet Noziy i ka ruajtur edhe në ditët e sotme./Gazeta Express/