AktualeShowBiz

Noizy e Stresi pajtohen

Dy reperët e njohur nga Shqipëria Noizy dhe Stresi, si duket kanë përfunduar keqkuptimet e debatet mes tyre, derisa kanë performuar bashkë.

Ishte koncerti i Noizyt që u mbajt dje ku u mblodhën dhjetëra artistë të njohur, e një nga ta ishte edhe reperi Stresi, anipse të dy kishin probleme kohë më parë.

Ata tanimë duket se kanë vendosur të bëjnë paqe me njëri tjetrin.

Të dy performuan për herë të parë bashkë, derisa publiku ishin të befasuar e dëgjoheshin brohoritje të shumta.