ShowBiz

Noizy jep lajmin e shumëpritur për fansat

Noizy bën të ditur që së shpejti publikon albumin e ri.

Noizy kishte planifikuar që ta publikonte albumin e ri, por është shtyer për shkak të tërmetit në Shqipëri, shkruan lajmi.net.

Me anë të një postimi, reperi ka njoftuar që shumë shpejt lansohet albumi i ri, i cili përmban 15 këngë.

“Kto dite vjen dhe data e sakte e lancimit  #EPOKA #OTR bashkpunime? LIL•Koli & VARROSI”, ka shkruar ai.

Noizy bëri të ditur se filimisht albumi do të publikohet në Spotify dhe pastaj në YouTube dhe platformat tjera muzikore. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Kto dite vjen dhe data e sakte e lancimit 😤😝 #EPOKA #OTR bashkpunime? LIL•Koli & VARROSI

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on Dec 11, 2019 at 4:21am PST