ShowBiz

Noizy kalon mëngjesin me personin më të ëmbël (Foto)

Është një nga reperët më të njohur në vend dhe gjithashtu një nga më të dashurit për publikun shqiptar.

Megjithatë përmes një disa postimeve në SnapChat ai tregon shpesh anën e tij të dobët, mbesën e vogël. Këtë herë së bashku kanë luajtur me filtrat e SnapChat. Ajo që vihet re është se vogëlushja Prayla ka nisur ti ngjajë mjaft dajës së saj./Gazeta Express/

the authorE B