ShowBiz

Nora Istrefi edhe me një kopjim tjetër (Foto)

Këngëtarja e cila qysh në hapat e parë të paraqitjes së saj si këngëtare ajo startoi shumë suksesshëm ku edhe vazhdon me atë tempo të sjell këngë të cilat i shndërrohen në hite, shkruan Kosovarja.

Nora është komentuar për gjithçka duke filluar për muzikën, linjat trupore, por edhe se si ajo paraqitet me veshjen.

Gjithmonë duke qëndruar në hapë me ato që sjellin trendët botërore këngëtarja është një ndjekës e zjarrtë deri në detaj.

Por duke ndjekur shume diva të huaja të muzikës ajo i përafrohet asaj që mund të duket e tillë pikë referuese janë Beyonce dhe Jennifer Lopez.

Së fundmi ajo përveç një ndryshimi të vogël por që e tregon shumë të njëjtë është Jennifer Lopez ku edhe modelin e flokëve Nora ka kopjuar. Përndryshe Nora është shumë e kërkuar nëpër shumë mbrëmje dhe koncerte.

the authorE B