ShowBiz

Nora Istrefi si “peshk”, fiziku i saj duket kaq perfekt (Foto)

Nora Istrefi mbrëmë ishte në Tiranë. Me muzikën e saj ajo ka argëtuar fansa të shumtë, shkruan Indeksonline.

Istrefi si gjithmonë rëndësi të veçantë i kushton edhe pamjes së saj- shkruan Indeksonline.

E veshur me ‘lejla’, ajo duket seksi dhe shumë e formësuar.

Kujtojmë se Istrefi është njëra ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare./Indeksonline/