ShowBiz

Nuk do ta besoni çfarë ka punuar Genta Ismajli para se të bëhej e famshme

Edhe pse shumë prej tyre e gjejnë rrugën të shtruar nga familja, ka artistë dhe VIP-a shqitarë që e kanë nisur nga hici dhe pa pasur asnjë lidhje me artin.

E ftuar në “Xing me Ermalin”, Genta Ismajli ka treguar se puna e saj e parë kur jetonte në Amerikë ka qenë kasiere.

“Kur mbusha 16 vjeç, fillova punën time të parë. Isha kasiere në Amerikë tek një dyqan. Por më vonë më larguan nga puna”, tregoi këngëtarja.

Genta sot është një nga këngëtare shumë e suksesshme dhe që numëron disa hite. /albeu.com/