ShowBiz

Nuk do e besoni sa diferencë kanë së bashku Besi dhe Xhensila!

Ata janë një nga çiftet më të dashur dhe në vitin 2017 kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.
Bëhet fjalë për çiftin e artistëve Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, të cilët në çdo postim të tyrin tregojnë dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin. Por e dini sa diferencë kanë në moshë Xhensila dhe Besi?

Çifti i njohur kanë së bashku plot 8 vite diferencë, ku Besi është 32 dhe Xhensila 24. Duket se ata kanë arritur të gjejnë diferencën ideale sa i përket kuptimit dhe dashurisë mes tyre./Gazeta Express/

the authorE B