ShowBiz

“Nuk e vlerësoi dashurinë”, ndahen Rihanna dhe Drake

Drake dhe Rihanna ‘ndahen’ pasi që reperi është i lidhur me ish të dashurën e një tjetër ylli të hip hop-it.

Duket se çifti që u ngjyros së bashku, nuk janë të detyruar të qëndrojnë së bashku, shkruan Daily Mail.

Drake dhe Rihanna thuhet se janë ndarë, ndërsa reperi tashmë ka filluar lidhjen me dikë tjetër. Ylli 29 vjeçar kanadez dhe këngëtarja 28 vjeçare e kanë quajtur atë ndarje sipas E! Online, transmeton kosovaPress.

Pavarësisht se reperi deklaroi publikisht dashurinë e tij për Rihanna-në, në MTV Music Awards në gusht të këtij viti si dhe bën tatuazhe të njëjta, thuhet se çifti ka shkuar secili në rrugën e tyre, përsëri.