ShowBiz

Nuk do ta besoni se kush është i dashuri i Banus, edhe ai luan te “Kara Sevda” (Foto)

Banu dhe Tufan kanë një relacion shumë të ngrohtë.

Çağla Demir Resmi është emri i aktores turke e cila u bë e njohur me rolin e saj në serialin e mirënjohur “Kara Sevda”.

Ndonëse në serial është e martuar, në përditshmëri është një enigmë e madhe për statusin e bukuroshes 25 vjeçare, shkruan rtv21.tv

Mirëpo, në rrjetet sociale shihet se aktorja ka një afërsi të madhe me kolegun e saj Burak Ceylan i cili e luan rolin e Tufanit në serial.

Ende nuk dihet saktë nëse ka diçka mes tyre apo thjesht është një miqësi e afërt mes tyre.

the authorSamir Dalipi