ShowBiz

Nusja e Besnik Qakës festoi natën e beqarisë por ka një porosi për këngëtarin

Këngëtari Besnik Qaka nesër do të martohet.

E siç e do shoqëria dhe tradita, nusja e tij Lolita, mbrëmë ka mbajtur natën e kanagjegjit dhe në Instastory ka hedhur disa pamje nga atmosfera, shkruan lajmi Në një nga fotot, shihet edhe ëmbëlsira e cila ka një shkrim të veçantë, që në fakt, është një mesazh për bashkëshortin e ardhshëm.

“Loja mbaroi” i tha Lola atij, pasi nga nesër dyshja do kenë përgjegjësi të reja në jetë.

the authorE B