ShowBiz

Nusja e Remzies me veshje tradicionale pret Bajramin e parë me familjen e re

Remzie Osmani ka uruar Bajramin bashkë me familjen e saj.

Remzie Osmani përmes një fotografie në Instagram, ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë me rastin e festës, shkruan lajmi.net.

Në këtë fotografi, ajo shfaqet në shtëpinë e saj pranë bashkëshortit, djalit, rejës si dhe vajzës.

“Me fat Fiter Bajrami , ju begatoftë i madhi Zot ”, është mbishkrimi që këngëtarja ia ka lënë kësaj fotografie.

Për ndryshe, e gjithë vëmendja në këtë foto ishte tek reja e Remzies, e cila ishte veshur me veshje tradicionale.

the authorBurbuqe Metolli