ShowBiz

Orinda ka “oqeanin” në sytë e saj (Foto)

Orinda Huta është këngëtarja nga Shqipëria e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe të thjeshtë.

Ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën sigurisht që duket bukur por ajo që lenë përshtypje janë sytë e saj aq të kaltër sa oqeani.

Orinda e cila këtë verë është martuar me këngëtarin Turi vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes./Indeksonline/

the authorE B