ShowBiz

Oriola Marashi ua tregon gjoksin që në mëngjes (Foto)

Oriola Marashi është modelja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë në formë.

E tillë është shfaqur edhe në një video të publikuar në “InstaStory”, ku edhe ka treguar format e saj bombastike dhe tepër provokuese.

Në këto imazhe ajo kishte ekspozuar gjoksin e saj dhe ishte munduar të fokusonte pikat e saj të forta.

Ndryshe, Oriola nuk i kursen zhveshjet dhe provokimet ndonëse edhe pa këto figura e saj “tërheq” shumë meshkuj./Indeksonline/