Aktuale

Osmani takohet me komisionerin për Zgjerimin dhe Politikën e Fqinjësisë, Oliver Varhelyi

Kryetarja e Kuvendit Vjosa Osmani, ka pritur në takim komisionerin për Zgjerimin dhe Politikën e Fqinjësisë, Oliver Varhelyi, raporton Ekonomia Online.

Takimi është zhvilluar me dyer të mbyllura në zyrën e kryekuvendares Osmani.

Varhelyi më pas do tu drejtohet deputetëve të Kuvendit, me një fjalë rasti.

Zyrtari i lartë i BE-së mëngjesin e së enjtes është pritur në takim nga kreu i Qeverisë, Avdullah Hoti.

the authorGazetaKNN