ShowBiz

Pamje nga festa e Medës që mbledhi politikanë e këngëtarë në një vend (Video)

Këngëtari Meda, mbrëmë ka mbledhur shumë miq dhe kolegë në ahengun e tij familjar.

Në synetinë e djemëve të tij, Meda kishte ftuar fytyra të shumta publike nga jeta politike por edhe emra të njohur të estradës, shkruan Magazina.al

Si rrallëherë në këtë aheng janë argëtuar bashkë politikanë e këngëngëtarë, ndërsa sipas videos që ka siguruar Magazina.al, në këtë festë niveli i atmosferës ka qenë mjaft në nivel./Magazina.al/