Aktuale

Pamje nga aksidenti tragjik në Korenicë të Gjakovës ku humbi jetën një person

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në fshatin Korenicë të Gjakovës.

Raportohet për një person ka humbur jetën dhe disa të lënduar nga ky aksident.

Lajmin e ka konfirmuar kapitoni i policisë Albin Sahatqia.

“Një person ka humbur jetën si pasojë e aksidentit ndërsa katër persona tjerë kanë mbetur të lënduar”, tha ai.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe ekipi mjekësor i cili po trajton të lënduarit, derisa Policia e Kosovës po heton shkaqet e aksidenti.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur edhe ekipi mjekësor i cili po trajton të lënduarit, derisa Policia e Kosovës po heton shkaqet e aksidenti.

Kliko KETU për ta parë video

the authorBurbuqe Metolli