Sport

Pamje te frikshme: Godet gjyqtarin me shishe

Mark Clattenburg u ballafaqua me një situatë mjaft të çuditshme.

Një futbollist egjiptian e llogariti keq pasimin e shishes së ujit te një shoku i tij dhe goditi arbitrin anglez Mark Clattenburg.

Al Sayed shpëtoi nga kartoni i kuq duke i kërkuar shumë falje gjyqtarit të takimit, madje edhe duke e përqafuar atë, transmeton “Top Channel”.

Arbitri i famshëm anglez bëri shaka duke i nxjerrë karton me gjasme.