Aktuale

Parashikimi i motit për sot

Sot na pret një tjetër ditë me diell.

Do të mbajë mot me diell dhe kryesisht i qetë.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-3 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga veriu dhe verilindja e lehtë deri mesatare. /Lajmi.net/ 

the authorSamir Dalipi