ShowBiz

Pas debatit të mbrëmshëm politik, vjen reagimi i Leonora Jakupit

Leonora Jakupi ka reaguar pas debatit të mbrëmshëm që përfundoj ashpër.

Mbrëmjen e djeshme, Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi e kanë pasur një debat më të tensionuar prapa kamerave pas përfundimit të emisionit në T7, shkruan lajmi.net.

Thuhej se mes tyre ka pasur edhe sulme fizike, e ky fakt i ka shqetësuar publikun të cilët edhe kanë ardhur me reagime në rrjete sociale.

Një prej tyre ishte këngëtarja Leonora Jakupi e cila nëpërmjet një postimi në Instastory ku thotë se do të donte të shikonte çdo natë futboll./Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli