ShowBiz

Pas Duas tani edhe Anwar ngjyrosë flokët

Dua dhe Anwar janë nga çiftet më të komentuara në shoubiz.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid muaj më parë bënë publike romancën e tyre, dyshja nuk po mund të qëndrojnë larg njëri tjetrit prandaj vendosen të bashkëjetojnë, shkruan lajmi.net.

Në çdo ‘event’ çifti po merë pjesë së bashku, madje tani kanë filluar të ‘kopjojnë’ njëri tjetrin edhe në stil.

Këngëtarja shqiptare fundi ishte kthyer në një biondinë, menjëherë pas të dashurës tani edhe modeli ka bërë të njëjtin veprim vetëm se ai i ka shtuar flokëve edhe një nuancë rozë. /Lajmi.net/