Aktuale

Pas festes pastrohen sheshet (Foto)

Sheshet e Prishtinës ishin të mbushura deri në orët e vona. Aty dolën shumë qytetar për ta pritur Vitin e Ri. Kurse sot në mëngjes, punëtorët e kompanisë ’’Pastrimi’’, filluan pastrimin e shesheve, duke larguar gjësendet e hedhura nga qytetarët të cilët kishin dalur për të festuar Vitin e Ri në shesh.

Xuxi, Jericho, Offchestra, DJ Gamble dhe Fatjon Miftari ishin disa nga artistët që performuan mbrëmë në koncertin e organizuar nga Komuna e Prishtinës në natën e ndërrimit të motmoteve në sheshin ‘’Zahir Pajzaiti./KP/