Sport

Pas Gabigol edhe Joao Mario mbërrin në Milano (Foto)

Portugezi Joao Mario sapo ka zbarkuar në Milano para vizitave mjekësore për të kompletuar kalimin te Interi.

Ndërkohë sot më herët, në Milano mbërriti edhe braziliani 19-vjeçar, Gabriel Barbosa, i njohur si Gabigol.

Këto dy blerje do t’u kushtojnë Interit 70 milionë euro, sipas mediave të huaja.

Raportohet se Joao Mario është pajtuar me kushtet që i ka ofruar gjiganti italian Inter dhe pritet të nënshkruajë kontratë me zi-kaltrit, transmeton Express.

Mario do t’i kushtojë Interit plot 45 milionë euro./Gazeta Express/