ShowBiz

Pas krizës me Mozzik, Loredana Zefi thotë se po martohet me këtë femër

Loredana Zefi i ka habitur të gjithë me postimin e fundit.

Reperja Loredana Zefi është aktive në Instagram.

Emri i saj kohët e fundit ka qenë ndër më të komentuarit në mediat rozë për arsye të ndryshme, e së fundmi lidhur me krizën me reperin Mozzik.

Për këtë çështje nuk kanë folur asnjëri, mirëpo fakti se ai nuk e ka uruar për ditëlindje e nuk u panë bashkë në festë ngjalli shumë dyshime.

Pas gjithë kësaj Loredana ua ka bërë kokën lëmsh të gjithëve. Ajo e ka bërë një postim në Instagram dhe pranë tij ka thënë se do të martohet me një femër./Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli