ShowBiz

Pas lindjes, Yllka Kuqi me këngë të re

Yllka Kuqi po vjen me projekt të ri muzikor.

Para pak ditësh këngëtarja Yllka Kuqi solli në jetë vajzën e saj të parë, Luiza. Në këtë periudhë kur do ti përkushtohet fëmijës së parë, Yllka nuk do ti mungoj publikut.

Prive merr  vesh që nesër do të publikohet kënga e saj më e re që mban titullin “Selfmade Superstar”.

Në këtë këngë, Kuqi do të jetë e ftuara e Baby Brown dhe Cengiz Elmaz.

Ky produksion muzikor ka përfunduar shumë muaj më parë, ndërsa duket se është vendosur të publikohet nesër.

View this post on Instagram

Dashni ❤️❤️❤️

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

the authorGazetaKNN