ShowBiz

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Atifete Jahjaga veç po zbukurohet

Ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka pësuar një ndryshim të madh që nga koha kur ishte në këtë post e deri tani, shkruan GazetaBlic.

Por, pesha e saj është ajo që dukshëm lehtë dallohet, por ajo është akuzuar shpesh dhe për ndërhyrjet kirurgjike.

Pavarësisht të gjithave, ajo po duket më në formë se kurrë me pamjen fizike, e çdo herë e veshur me plot shije.

Në fotografinë e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Facebook, ish presidentja po duket e bukur si asnjëherë më parë.

Ndryshe, vetëm pak kohë pas përfundimit të mandatit, ajo u nda dhe nga bashkëshorti i saj, Astriti, i cili javë më parë bëri publike lidhjen e tij të re./GazetaBlic

the authorE B