ShowBiz

Pas ndarjes nga burri, çka po bën Violetë Kukaj?

Të gjithë u habitën kur u dha lajmi se këngëtarja Violetë Kukaj-Retkoceri i ka dhënë fund marteses shumë vjeçare me bashkëshortin, që njëkohësisht ishte edhe bashkëshorti i saj

Pavarësisht habisë, e vërteta është se Violeta, këngëtarja e dashur e publikut më nuk është e martuar dhe për të ka nisur një jetë e re si nënë beqare.

Nuk dihet thuajse asgjë se përse këngëtarja e muzikës popullore dhe ish burri i saj kanë ardhur në këtë pikë. Pavarësisht interesimit, asnjëra palë ende nuk ka thënë asgjë

Së fundi, Violeta po e mban në qafë gjatë gjithë kohës një varëse me shkronjën V, shkronjën e parë të emrit të saj.

Pas martese, e do vetën më shumë se gjithkënd e gjithçka.

the authorBurbuqe Metolli