ShowBiz

Pas një kohe Marina publikon këtë imazh pranë Getit, kështu duken

Marina ka pozuar plot stil krah Getit.

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca dhe reperi shqiptar Getoar Selimi, janë ndër çiftet më të komentuara në media, shkruan lajmi.net.

Dyshja mundohen që ta ruajnë sa më shumë privatësinë dhe nuk publikojnë shumë shpesh fotografi nga përditshmëria.

E fundit që Marina e ka ndarë me ndjekësit ishte një kthim në kohë nga pushimet, ndërsa së fundmi, pas një kohe e ka ndarë një imazh tjetër ku shihet pranë Getit në veturë.

Çifti duken me shumë stil./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Escaping…

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on