ShowBiz

Pas reagimit të Arbenitës, shikojeni çfarë bëri tani Fero

Tha se është i lirë dhe menjëherë erdhi reagimi i Arbenitës por tani Fero ka postuar edhe diçka tjetër.

Reperi Fero sot e ka publikuar një Instastory me të cilin u drejtohet vajzave, shkruan lajmi.net.

Në postimin në fjalë, reperi shqiptar la të kuptohet në njëfarë mënyre se i ka dhënë fund lidhjes me Arbenita Ismajlin.

Mirëpo as ai e as Arbenita nuk e kanë larguar njëri-tjetrin nga Instagrami e nuk i kanë larguar fotot që i kanë bashkë.

Pas postimit të Feros, Arbenita erdhi me një reagim ku publikoi një ’emoji’ duke qeshur me lot, e më pas Fero nuk dha asnjë sqarim nëse janë ndarë apo ka bërë shaka vetëm se e ka publikuar një foto në të cilën shihet shumë serioz me një palë syze të zeza./Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli