ShowBiz

Pas Rita Orës edhe Morena Taraku me bluza të personifikuara

Morena Taraku duke se dëshiron që me çdo kusht të qëndroj në qendër të vëmendjes dhe të mos i ik asgjë.

Ajo së fundi ka paraqitur linjën e saj të bluzave e po ashtu edhe gjësendeve tjera të personifikuara me emrin e saj, transmeton Indeksonline.

Ato vinë në disa lloje, forma dhe stile e po ashtu edhe ngjyra, të cilat mund të porositën online në faqen e Morenës.