ShowBiz

Pasi u tha se ka humbur shumë peshë, shfaqet Angelina Jolie – Ja si duket (Foto)

Angelina Jolie ka pësuar një humbje drastike në peshë dhe kjo mund të vërehet fare lehtë në fotografi dhe paraqitet e saj të fundit, shkruan Indeksonline.

Së fundi po qarkullon një fotografi në internet në të cilën shihet Angelina teksa pozon para aparatit fotografik ndonëse po duket shumë e dobët dhe aspak në formë.

Sikleti i saj nuk të vërehet fare lehtë e sidomos të pjesa e krahëve kurse thuhet se Angelina e ka përjetuar shumë rënd ndarjen me Bred Pit.

Ndryshe, Angelina në një intervistë ka treguar se vuan nga anoreksia kurse ajo ka vetëm 45 kg.

the authorE B